FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań przez naszych Klientów oraz odpowiedzi na nie przez nasz zespół.

Czym jest iBuyers?

Jesteśmy nowym, innowacyjnym podejściemdo procesu zakupu/sprzedaży domów i mieszkań, całkowicie online. Wszyscy wiemy, że sprzedaż nieruchomości jest zawsze stresująca I długotrwała. Wychodzimy temu naprzeciw poprzez nowoczesną technologię i wysokiej jakości obsługę klienta. Stworzyliśmy najszybszy, najłatwiejszy i najprostszy z możliwych system.

Czym różni sprzedaż tradycyjna od sprzedaży do iBuyers?

Sprzedaż nieruchomości do iBuyers jest bardziej wygodna i pewna od sposobu tradycyjnego, gdyż opieramy się na wycenie nieruchomości w czasie rzeczywistym i jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję w nawet 7 dni.

iBuyers pozwoli ci ominąć kłopotu ciągłego i długotrwałego pokazywania Twojego mieszkania potencjalnym kupcom, bez pewności sprzedaży.

Jak działa sprzedaż iBuyers?

Sprzedaż nieruchomości do iBuyers pozwala ci ominąć najbardziej kłopotliwą część całego procesu, czyli prezentacje, papierologię oraz miesiące niepewności. U nas sam process jest dużo łatwiejszy, możemy określić go w 4 krokach:

  1. wypełnij prosty formularz, wpisując dane o swojej nieruchomości, a w ciągu maksymalnie 24h otrzymasz wstępną ofertę odkupu swojej nieruchomości
  2. zaakceptuj ofertę wstępną, a umówimy się na wizytację nieruchomości
  3. po wizytacji przedstawimy finalną ofertę odkupu
  4. zaakceptuj ją, a pieniądze na swoje konto dostaniesz nawet w ciągu 7 dni.

Jak będzie wyglądać wizyta w moim mieszkaniu?

Po zaakceptowaniu oferty wstępnej udamy się do Twojej nieruchomości, aby dokonać ewaluacji każdego z pomeszczeń. Zweryfikujemy również dokumenty zarówno mieszkania jak i budynku, aby uzyskać niezbędne informacje do finalnej przedstawienia ci finalnej wyceny. Inspekcja trwać będzie około 20 minut.

PAMIĘTAJ! Wystrój, porządek (lub nie 😊) nie będzie miał żadnego wpływu na naszą wycenę oraz ostateczną ofertę

W jakich miastach działa iBuyers?

Działamy w Łodzi, jednak w najbliższej przyszłości planujemy ekspansję na inne, duże miasta w Polsce.

Czym jest oferta na zakup nieruchomości? Jak ją uzyskać?

Wstępną ofertę uzyskasz wypełniając formularz (link). Składać się będzie na nią wstępna cena za jaką możemy odkupić Twoją nieruchomość oraz warunki transakcji. Po jej akceptacji umówimy inspekcję nieruchomości i po jej przeprowadzeniu otrzymasz finalną ofertę odkupu.

Skąd będę wiedział, że dostałem uczciwą ofertę

Nasza oferta będzie bazować na analizie danych dostępnych w bazach danych transakcyjnych oraz algorytmach data mining i machine learning. Dodatkowo na precyzyjność oferty wpływa nasze bogate doświadczenie na rynku nieruchomości

Czy mogę negocjować cenę przedstawioną w ofercie?

Ogólnie nasze oferty nie podlegają negocjacjom. Nasze oferty oparte są na cenach rynkowych podobnych nieruchomości. Dodatkowo masz możliwość szybkiej finalizacji transakcji za gwarantowaną cenę. Po przedstawieniu naszej oferty jesteśmy pewni jej dokładności, dlatego nie możemy jej modyfikować.

Jak dużo to kosztuje?

Informacje o kosztach znajdują się tutaj

Co jeśli moje mieszkanie wymaga remontu?

Nie szkodzi! Oceniamy wartość nieruchomości w aktualnym stanie i oszczędzamy ci niedogodności i nieoczekiwanych kosztów remontów przed sprzedażą.

Kiedy muszę opuścić mieszkanie?

W większości przypadków mieszkanie powinieneś opuścić przed podpisaniem finalnego aktu notarialnego. Jeśli jednak potrzebujesz więcej czasu – jesteśmy elastyczni. Możemy na określony czas wynająć Ci Twoje mieszkanie. Możesz uniknąć w ten sposób dodatkowych kosztów związanych z przeprowadzką do tymczasowego mieszkania.

Czemu mam Wam zaufać?

iBuyers jest marką spółki działającej w branży nieruchomości reprezentującej grupę inwestorów aktywnych na tym rynku. Nasz model działania jest przejrzysty i sprawdzony, działamy w granicach prawa i zgodnie z wszelkimi regulacjami. Dodatkowo wszelkie transakcje kupna / sprzedaży dokonywane są za pośrednictwem Kancelarii Notarialnych. Jeśli masz dodatkowe pytania – nie krępuj się – wyjaśnimy ci wszystko prostym językiem. Nasz adres mailowy to: bok@ibuyers.pl