O nas

Kupno i sprzedaż nieruchomości powinno być łatwe i szybkie

Wierzymy, że transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości powinny być realizowane bezstresowo i z korzyścią dla obu stron.

O nas
Dowiedz się więcej

nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie zarówno sprzedającym i kupującym niezbędnych narzędzi do jak najszybszego, najsprawniejszego i pewnego zamknięcia transakcji

Sprzedaż

Sprzedając nam nieruchomość możesz być pewny, ze zajmiemy się wszystkim od przygotowania dokumentacji, poprzez inspekcję nieruchomości, na doświadczonym notariuszu kończąc. Współpracując z nami możesz być pewny, że dostaniesz uczciwą ofertę i nie zostaniesz zaskoczony nieoczekiwanymi kosztami.

Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę

Kupno

Kupując od nas nierucomość możesz spodziewać się bezprecedensowej elastyczności. Dostosujemy się do Twojego wolnego czasu, aby proces zakupu był jak najbardziej przyjemny.

sprawdź aktualne oferty

nasz zespół

Poznaj nas

mgr inż. Rafał Raczyński
mgr inż. Rafał Raczyński
Prezes Zarządu Komplementariusza

mgr inż. Informatyki, absolwent Politechniki Łódzkiej, na kierunku informatyka.

W latach 2007 - 2008 Dyrektor Departamentu Koordynacji Sieci w Sieci Kancelarii Doradców Prawnych Sp. z o.o., od 2014 roku Prezes Zarządu w WXMEDIA Sp. z o.o., z rynkiem nieruchomości związany od 2016 roku.

Adrian Tulkowski
Adrian Tulkowski
Członek Zarządu Komplementariusza

Absolwent Wyższej Szkoły Kupieckiej na kierunku zarządzanie i marketing.

W latach 2008 - 2014 zarządzający siecią sklepów odzieżowych dla LPP S.A., od 2014 współtworzył WXMEDIA Sp. z o.o. jako V-ce Prezes Zarządu i Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, z rynkiem nieruchomości związany od 2016 roku.

Aleksandra Rosińska
Aleksandra Rosińska
Dyrektor ds. Rozwoju

mgr Finansów i Rachunkowości, specjalizacja inwestycje kapitałowe na Wydziale Ekonomicznym-Socjologicznym Uniwersytecie Łódzkim

Posiada wieloletnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej i zarządzaniu funduszami private equity oraz real estate.

Norbert Sobierajski
Norbert Sobierajski
Specjalista ds. kredytów hipotecznych

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu łódzkiego na kierunku zarządzanie. 

W latach 2009 - 2018 Doradca finansowy - ekspert ds. kredytów hipotecznych w Notus Finanse S.A. Od 2018 założyciel Tribeka oraz Dyrektor Oddziału PP Notus Finanse S.A. w. Łodzi. Z sektorem finansowym związany od 2006 roku.